Business Mentor Dış Ticaret Danışmanlık ve Proje Geliştirme olarak bugünkü temellerimiz, 2017 yılında Eyyüp Dönmez/CMO tarafından Business Mentor Dış Ticaret Danışmanlık firma unvanıyla kurulmasıyla atılmıştır. Amacımız, müşterilerimize küresel başarı yolculuklarında güçlü bir rehber olmak ve iş dünyasının hızla değişen dinamikleri içinde, en iyi pazarlama ve iş geliştirme stratejileriyle onların rekabet avantajı kazanmalarını sağlamaktır.

Yıllar içinde sunduğumuz kaliteli ihracat çözümleri ve artan talepler doğrultusunda, 2021 yılında Business Mentor Dış Ticaret Danışmanlık ve Proje Geliştirme A.Ş. olarak kurumsal bir yapıya geçişi tamamladık. İhracatta sürdürülebilir çözümler için hizmetlerimizin yönetim, raporlama ve ölçümleme gibi alanlarında kurumsal bir yapıyla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurulduğumuz ilk günden beri şeffaf iletişim ilkemiz ile müşterilerimize değer katan, inovatif ve etkili çözümler sunarak onların başarılarını en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Kurumsal kimliğimizde, şirketimizin güvenilirliğini ve uzmanlığını yansıtan iletişim şeklimizle hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Gelişmiş masa başı istihbarat gücümüzü, aktif saha operasyonları ile harmanlayarak, İhracat Danışmanlık ve İhracat Departman hizmetlerimizi tam kapsamlı uluslararası satış ağı hizmeti olarak sunuyoruz. Müşterilerimize pazarın nabzını tutuyor, trendleri, müşteri tercihlerini ve sektördeki gelişmeleri titizlikle analiz ediyoruz.

Hangi Sektörlere Hizmet Veriyoruz?

Kendi alanında uzmanlaşmış danışmanlarımızla mobilya, inşaat, makine, otomotiv, yedek parça, gıda, medikal, tekstil, yenilenebilir enerji ve ısıtma-soğutma gibi çeşitli sektörlere yönelik hizmet sunuyoruz. Ekibimiz ile, Avrupa ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Afrika ve Balkanlar gibi birçok farklı potansiyel pazarda ve Dünya genelinde 56 noktada güçlü operasyon kabiliyetine sahip olup, sektörel problemlere ve ihtiyaçlara hâkim bir strateji ile çözüm sunuyoruz.

Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve iş birliği yaparak başarıya ulaşmak için tüm sektörlerdeki müşterilerimize katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Sürdürülebilir büyüme ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektörel uzmanlıkla müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz ve Hedeflerimiz

Vizyonumuz, müşteri odaklı yaklaşımımızı sektörel uzmanlığımızla birleştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak ve rekabet avantajı kazanmalarına destek vermek şeklindedir. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve iş birliği yaparak başarıya ulaşmak için tüm sektörlerdeki müşterilerimize katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Sürdürülebilir büyüme ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektörel uzmanlıkla müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

Değişen dünya koşullarına uyum sağlayarak ve sektörlerdeki gelişmeleri takip ederek, sizlerle başarılı bir iş birliği içinde olmayı dört gözle bekliyoruz.

İhracatta güvenilir bir partner olarak, müşterilerimizle birlikte ileriye doğru emin adımlarla ilerlemek için hazırız. Business Mentor Dış Ticaret Danışmanlık ve Proje Geliştirme olarak, sizinle müşterilerinizin başarı hikayesini yazmak için buradayız.

Çalışma Prensiplerimiz

Sürdürülebilirlik

Şirketinizin ihracat süreçlerinde verimliliğin ve sürekliliğin sağlanması.

Çözüm Odaklılık

Her markanın ihtiyaçlarına özel yol haritasının oluşturulması.

İnovasyon

Partnerimizin dijital ayak izinlerinin oluşturulması.

Kârlılık

Global pazarlara açılarak kârlılığın maksimum seviyeye çıkarılması.

Neler
Yaptık?

“Birlikte Daha Güçlü”

5 Yıl+

Ticari Tecrübe

147+

Müşteri

3500+

İhracat İşlemi

69M $+

İhracat Bedeli

Sürdürülebilir
İhracat Çözümleri

Uzman Ekip

Uluslararası pazarlama, dış ticaret istihbaratı ve yüz yüze satış konularında profesyonel ekip.

Tecrübe

Partnerlerimize entegre edilen onlarca farklı sektörde kazanılmış bilgi ve deneyim.

7/24 Destek

Yüzlerce ülkede oluşturulan global pazar ağını 7/24 daha iyiye götürmek için destek.

Win-Win

Her zaman kârlı olmanızı sağlayacak güvenli ve sürdürülebilir ihracat sistemleri.

Ücretsiz Ön Fizibilite ve Hedef Pazar Araştırması için