fbpx

İhracat Danışmanlık Hizmeti

“Global pazarları bizimle keşfedin”

İhracat danışmanlık hizmeti; kısa ,orta ve uzun vadede ihracata başlamak için bilgi ve deneyimlerin iş ortakları ile paylaşıldığı bir hizmettir.

İhracatta farklı beklentilere farklı çözümler

Sınırların olmadığı bir iş modeli

İhracat danışmanlık hizmeti nitelikli bir şekilde büyümek , globalleşmek ve markasını ülke sınırlarının dışına taşımak isteyen tüm şirketler için en doğru çalışma yöntemidir.

Pazarlama işine son derece yetenekli kişiler getirseniz bile, aceleyle bir pazarlama departmanı veya ekibi yaratarak gerçek pazarlama kültürü elde edilemez. Pazarlama üst akılda başlar.

Yeni Pazarlardaki Olasılıkları Hayal Edin

Sürdürülebilir ve Nitelikli İhracat

Küresel rekabetin her geçen gün arttığı, uluslararası pazarlama süreçlerinde markalar pazar çeşitlendirme faaliyetlerini daha kapsamlı ve nitelikli hale getirmek zorundalar. 

Nasıl 
Başlıyoruz
İlerliyoruz
 ?

Başarılı bir proje yönetiminin en önemli aşaması hazırlık aşamasıdır.

İhracat Danışmanlık Paketlerimiz

İHRACAT DANIŞMANLIĞI PAKET İÇERİKLERİ

MİNİ İHRACAT

MAXİ İHRACAT

MAXİ 365 İHRACAT

TÜM HİZMET PAKETLERİMİZDEN %60-70 ORANINDA DEVLET DESTEĞİNDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Zaman Kaybetmeden İhracata başlıyoruz.

Uzman kadromuz ile analizlerinizi yaptırın. İhracat danışmanlığı hizmetinde bilgi, yönetim, insan kaynağı ve tecrübenin gücünü siz de hemen fark edin. “Siz yeter ki ihracat yapmak isteyin”

Sürdürülebilir ihracat geliri yaratın.

Neredeyse tüm şirketler dijitalleşmenin artması ile beraber artık ihracat yapmaya başladı. Asıl önemli konu , ihracat performansında sürdürülebilir çözümler kazandırabilmek. Bugünleri değil yarınları planlayalım.

Daha nitelikli bir departmana sahip olun.

Yıllık 40 saatin üzerinde eğitim desteği ve İhracat departmanı iş akış prosedürlerin oluşturulması ek olarak dış ticaret istihbarat alt yapısının kurulması.

365 günlük ihracat yol haritası desteği.

Kısa vadeli planları ve teklifleri çöpe atın. Bizler sizlere uzun vadede nitelikli ihracat yapmayı teklif ediyoruz.

Siz Yeter ki İhracat Yapmak İsteyin

İhracat Departmanı İş Akış Şemanızı Hazırlayalım.

12 ay sonunda, lojistik yönetiminden numune takibine kadar tüm süreçlerinizin işlendiği İhracat iş akış şemanız olsun. Bu sayede ihracat gelirlerinizi bağımsız hale getirin.

Dijital Ayak İzinizi Bırakın.

Geleceğe ayak uydurun. Belirlenen hedef pazarda bulunabilirliğinizi ve bilinirliğinizi arttırın. Bu faaliyetlerin tamamını devlet destekler. Biz de sizler için tüm devlet desteklerini yönetelim.

Uluslararası Pazarlama için Kurumsal Kimlik Çalışmalarınızı Yapalım.

“En değerli ürününüz Markanız”. A dan Z ye pazarlama yapan bir marka olmak istiyorsanız , doğru yerdesiniz. Marka hikayenizi yurtdışına kurumsal bir kimlik ile taşıyalım.

Pazarlarınızı Çeşitlendirin.

Tüm yumurtaları aynı sepete koymayın. Yeni potansiyel pazarları sizler için 
keşfedip , Pazar fırsatları ile buluşturalım. Daha nitelikli pazarları beraber keşfedelim. “Yeni pazarlardaki olasılıkları hayal edin”

B2B Pazar yerlerinde aktif olun.

400 ün üzerinde ticari Pazar yerinde faaliyetlerinize başlayalım. Yurtdışı pazarlarından potansiyel alıcılara direkt yerinde temas edelim.

Bilinirliğinizi ve Bulunabilirliğinizi Artırın.

Seçilecek hedef pazarlara müşteri bulmaya çalışan markalar yada şirketler çok enerji kaybeder. Siz müşteri bulmaya çalışan değil , müşteriler tarafından bulunan ya da bulunmak isteyen markalar olun.

30 Farklı Ülkede Direkt Bağlantılara Sahip Olun.

İhracat danışmanlık hizmeti nitelikli bir şekilde büyümek , globalleşmek ve markasını ülke sınırlarının dışına taşımak isteyen tüm şirketler için en doğru çalışma yöntemidir.

Üreticilerimiz için direkt potansiyel Pazar yerlerinde bizim belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda çalışan partnerlerimiz ile çalışma fırsatı bulabilir Avrupa , Amerika ve Balkanlar gibi çok farklı potansiyel pazara hızlıca temas edebilirsiniz. “İhracatta farklı beklentilere farklı çözümler”

On Binlerce Potansiyel Müşteriye Ulaşma İmkanı.

Sizlere sınırların olmadığı bir ticaret modeli sunuyoruz. Bilgi ve tecrübeyle harmanladığımız ihracat pazarlama stratejilerimiz ile hedef pazarlara hızlıca ulaşabilir ve oradaki potansiyel müşteriler ile hızlıca temasa geçebilirsiniz.

Devletin Tüm İhracat Desteklerinden Yararlanın.

İhracat danışmanlık hizmetimize yönelik tüm masraflarınızda devletin kurumları yanınızda. Bu konuda yaptığınız harcamalar için %80’ne yakın geri dönüş alabilirsiniz. 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Hizmetlerimizle alakalı her türlü soruyu sorabilirsiniz.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Firmanızın ihtiyaç duyduğu hizmet veya ürünler için bize ulaşın